Krása ženských nohou vynikne jen v erotických botách


Když si žena navlékne kalhoty a obuje tenisky, aby vyrazila do města na nákup, bude to docela rutinní záležitost a málokdo se za ní bude na ulici ohlížet, leda že by měla na sobě něco jiného vyzývavého a výstředního. Jakmile však namísto kalhot oblékne sukni a nazuje erotické boty, máme tím na mysli například model Pleaser nebo pantoflíčky Fabulicious Romance, zcela to změní situaci a rázem si nejeden muž odpustí alespoň pro sebe uštěpačnou poznámku: „Ta by ale stála za hřích.“ On to ale žádný hřích není, je zcela přirozené sledovat krásu ženských nohou a chodidel, ostatně můžete si je vychutnat i na jakýchkoli závodech moderních nebo sportovních gymnastek.

sportovní gymnastka

Ženská gymnastika a model erotických bot Pleaser však mají cosi společné, ačkoli se jedná o zcela odlišné pojetí zobrazování ženské krásy, a sice protažený nárt, který tvoří s lýtkem téměř jednu přímku. Všimněte si, že jakmile se nártem prodlouží lýtko, a gymnastky to dělají prakticky při každém pohybu, aby zvýraznili svůdnost a krásu nohou a chodidel, získá chodidlo nejkrásnější anatomický tvar s velmi hlubokou klenbou, připomínající mostní oblouk.

bosonohá dívka

Každý z nás má v podvědomí zakódován ideál krásy, kupříkladu za nejvyváženější jsou považovány přesně definované proporce oválného obličeje – vzdálenost očí, nosu a úst, a totéž se týká chodidel – za nejkrásnější je považované chodidlo souměrné, s ustupujícími prsty do paraboly, se širším nártem a užší patou, a s hlubokou nožní podélnou i příčnou klenbou.

Sexy boty nám tuto skutečnost pouze připomínají, abychom si uvědomili, proč je ženské chodidlo tak sexy, a proč je také mnohdy předmětem touhy mnoha mužů, kteří ani nemusí být fetišisty. Chodidla jsou pouze částí těla, která k člověku patří, a jsou stejně tak sexy, jako ženský obličej, dekolt, ramena, hrudník, bříško, hýždě, stehna i lýtka.

Category:

Tags:

0 komentářů: „Krása ženských nohou vynikne jen v erotických botách“