Oblékněte se na maturitní ples, jako by to měl být váš poslední


Znáte nějaký český film, kde se jeho scénář zaměřil na maturitní ples? My ano, například první díl ze seriálu Zkoušky z dospělosti režiséra Jiřího Adamce. Maturitnímu plesu se tu přikládá velký význam už jen proto, že se studenti nachází v přelomovém období svého života, v němž přechází z dětských let do dospělosti, která také přináší velkou zodpovědnost nejen za sebe sama, ale i za své okolí, které svými myšlenkami i činy ovlivňujeme.

plesové šaty

V této době si málokdo uvědomuje, že je na prahu nového života, většina studujících je ráda, že má střední školu za sebou, a že se konečně může samostatně rozhodovat o svém dalším vývoji, a tak se sluší každému z nich připomenout, aby si svůj maturitní ples užili a v plné přítomnosti „tady a teď“. Nebude se totiž opakovat, maturitní ples je vždy pouze jeden, a i když si v životě zatančíte na padesáti dalších plesech, žádný se tomu maturitnímu nevyrovná.

dívka v šatech

Součástí maturitních plesů je také patřičná garderoba, studenti to mají snazší v tom, že vystačí s košilí, kalhotami a sakem, ovšem u dívek to tak jednoduché není. Tam je zapotřebí věnovat ošacení větší pozornost. Nabízí se tu řada modelů plesových šatů, například béžové plesové šaty na maturitní ples Svatební šaty společenské plesové, které lze využít i pro jiné příležitosti, neboť jejich noblesa je nadčasová.

Proč vlastně pořádáme plesy – zamysleli jste se někdy nad tím, proč se vlastně pořádají plesy, a proč si lidé volí zrovna tento typ zábavy? Odpověď je jednoduchá, právě zde máte skvělou příležitost dát vyniknout fyzické kráse i psychické pohodě a zároveň je tu vždy spojován mužský a ženský erotický prvek. Každý tanec je vyjádřením erotické touhy po spojení mezi mužem a ženou, a i když tu nedochází k žádným typickým sexuálním projevům, proudí tu mezi tanečními páry energie. A tok energie nelze zastavit, je životním motorem každého z nás.

Category:

Tags:

0 komentářů: „Oblékněte se na maturitní ples, jako by to měl být váš poslední“