Splňte si svůj sen s novým nábytkem


Také už vám nevyhovuje v bytě stávající nábytek a jeho rozmístění? Jedná se například o starší šatní skříně z dřevotřísky, komody, stojan na TV, konferenční stolek a starší manželské dvojlůžko a chtěli byste vše nahradit nábytkem z masivu, v jednotné koncepci, která bude dobře ladit s dalším bytovým vybavením? Chystáte se se svou partnerkou na velkou poradu, v níž budete společně vybírat a nakonec rozhodnete, co koupit?

nábytkové skříňky

Pak máme pro vás jeden návrh. Až důkladně promyslíte, jak by měl váš byt vypadat v novém kabátě včetně nového koberce, svítidel, malby stěn, stínící techniky a dalších předmětů bytového vybavení, vyšlete nenápadně vaši paní (s dětmi) například k rodičům nebo na dovolenou a vymluvte se na pracovní povinnosti, přičemž nachystáte pro vaši rodinu báječné překvapení. Nakoupíte nábytek, podlahovou krytinu a vše ostatní dle plánu a pustíte se do instalačních prací. Aby toho nebylo na vás moc, využijte služeb stěhovací firmy, která se postará v Praze o montáž nábytku.

retro nábytek

Zatímco budou stěhováci sestavovat jednotlivé nábytkové kusy, vy využijete volného času k instalaci všeho ostatního, co bude třeba, tedy k pokládce koberců nebo plovoucí podlahy, k instalaci garnýží, svítidel, případně k malování pokojů nebo k tapetování. Rozdělení práce vám pomůže v tom, že zvládnete v krátkém čase více pracovních úkonů, tedy vše, co jste si naplánovali, když jste s vaší paní sestavovali novou koncepci vašeho bytu.

Během krátké doby několika dnů se vám může podařit to, co jste s manželkou plánovali na období vzdálené několika měsíců, a formou překvapení získá vaše akce skvělý náboj. Váš byt bude mít nový kabát a můžete se pak těšit na okamžik, až zbytek rodiny odemkne dveře a vstoupí do prostor, které jim budou připadat natolik cizí, že se budou domnívat, že se nachází v cizím bytě.

Category:

Tags:

0 komentářů: „Splňte si svůj sen s novým nábytkem“