Takže se rozhodujete co dál


Větší byt asi řešením moc nebude, starší dům také ne a to z důvodů neustálých oprav a různých skrytých chyb, které se objevují nečekaně. Například špatný komín, poruchová elektroinstalace, poruchy potrubí na přívod vody, či na potrubí odpadním, zatékající střecha, špatná izolace sklepa. Je toho hodně a vy to asi znáte z vyprávění vašich známých, kteří si takový starší rodinný dům pořídili. Takže přemýšlíte co nyní udělat, peníze máte, dlouhé roky jste šetřili, a i když nás inflace všechny v dnešní době ožebračuje, tak jste si nic nepořídili. Ale nyní je to jiné, jak radí odborníci, v současnosti je velmi chytrá investice do vlastního bydlení.

plánujeme nový dům

Proto dnes každý, kdo má dům, tak do něho a to velmi rád investuje, obnovuje krytinu střechy, opravuje komíny a buduje další možnosti vytápění, také samozřejmě zatepluje. Takže i vy se rozhodujete a nyní již jste zjistili, koho oslovíte. Musí to být společnost, která se stavbami zabývá a to profesionálně. Takže jste na radu svých známých vybrali stavební společnost bungalov 5+1. Jak jste zjistili, zde jsou kvalitní a spolehliví zaměstnanci, kteří vaše požadavky splní. A to nejen rychle, ale také i kvalitně. Vy jako velká rodina potřebujete velké prostory a ty vám bungalov 5+1 zajistí.

chci velký dům

Vy si vyberete, kde budou jednotlivé pokoje, jaká bude střecha, druh fasády, typ oken, prostě vše na moderní a kvalitní bydlení. A co pozemek? Tady máte štěstí, vaši prarodiče mají velkou zahradu a část je možné využít na stavbu, takže máte vyhráno. Zahrada je velká a navíc je tam plno dobrůtek pro vás a vaše děti. Takže nyní víte, že pro vaše čtyři děti budete mít dostatek prostoru a to nejen na bydlení, ale také i na hraní si venku. A pokud se budete rozhodovat mezi klasickou zděnou stavbou, nebo dřevěnou, je to již vaše věc. Pravdou je, že ta dřevěná, dobře zateplená je postavena velmi rychle. A ta zděná je zase klasika. Ale to je již na vás.

Category:

Tags:

0 komentářů: „Takže se rozhodujete co dál“