Ušetří spoustu času zájemcům


Ten, kdo se naučí využívat ke své práci počítač a internet, může si značně ulehčit práci, to už dlouho platí pro mnoho oborů a přibývají i obory, které jsou možná překvapivé. Jedním z nich je realitní trh, který se vydává na novou cestu právě přes internet a virtuální realitu.

Hledáte si nové bydlení, ale nemáte moc času obíhat jednotlivé reality a procházet řadu bytů či rodinných domků, které jsou zrovna na trhu s byty k dispozici? Máte malé děti, které nechcete sebou po prohlídkách nemovitostí tahat? Realitní kanceláře vám mohou vyjít vstříc právě onou virtuální realitou, protože řadu prohlídek nemovitostí můžete zvládnout z pohodlí vlastního gauče s dítětem na klíně.

fotograf nemovitostí

Každý realitní makléř by měl úzce spolupracovat s fotografem nemovitostí, který umí nafotit interiéry, ale i okolí nemovitostí tak, aby případný zájemce dostal ucelený pohled na nemovitost a mohl se rozhodnout pro koupi nemovitosti z pohodlí svého bydliště. Zvlášť kupuje-li nemovitost na druhé straně republiky, je virtuální realita jednou z nejefektivnějších možností, jak si nemovitost doslova projít, i když jen virtuálně.

fotograf nemovitostí

Pokud máte realitní kancelář a jste zvyklí si nemovitost vyfotit sami, věřte, že najmout si profesionálního fotografa se rozhodně vyplatí. Má k dispozici profesionální fototechniku a sami poznáte rozdíl mezi fotkou z mobilu a fotkou ze širokoúhlého objektivu. O natočení interiéru pro virtuální realitu ani nemluvě. Vše musí mít řád a případný zájemce o nemovitost musí získat dokonalou představu o uspořádání nemovitosti, o prostoru, ale i o stavu nemovitosti. Případné nedostatky není vhodné skrývat, neboť se jistě stanou příčinou reklamací a to nebude na vaši realitní kancelář vrhat dobré světlo. Dobré světlo je to, co si přejí navzájem fotografové, tak jim jej dopřejme a využijme jejich zkušeností. Zájemce o nemovitost to zajisté ocení.

Category:

Tags:

0 komentářů: „Ušetří spoustu času zájemcům“